top of page
avantajlari.jpeg

Taşıt Tanıma Sistemi' nin Avantajları

Turpet Ege Shell TTS ile size sunulan haftalık raporlar sayesinde hangi aracınızın nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt aldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu sayede filonuzdaki araç sayısı kaç olursa olsun tüm kontrol sizin elinizde olur. Ayrıca araçlarınızın yakıt alım ve tüketimi tarafımızca kayıt altında tutulur, dilediğiniz zaman tüm detaylarıyla birlikte size sunulur.
 

Pratik ve Hızlı Akaryakıt Alımı

Türkiye’nin her yerinde bulunan Shell istasyonlarında hızlı ve pratik bir şekilde yakıt alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızın arka camına yapıştırılan TTS logosu ile istasyondaki ön saha elemanı sizi doğrudan TTS sistemli pompalara yönlendirir. Aracınızdan inmenize gerek kalmadan yakıt dolumu yapılır. Ayrıca yanlış yakıt alınmasının da önüne geçilen TTS sistemi ile, daha güvenli yakıt alımı sağlanır.

Ödeme Kolaylığı

Turpet Ege Shell TTS sistemine geçtiğiniz zaman, akaryakıt ödemelerinizde hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor. Garanti, Yapı Kredi, Denizbank, QNB Finansbank, Akbank, Vakıfbank yada İş Bankası’ nda Shell tanımlı açtıracağınız kredili hesabınız tüm ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Shell ayda iki kere olarak fatura gönderir ve açtıracağınız bu tanımlı hesaplar sayesinde ayda iki kere Turpet Ege’ ye ödeme yaparsınız. Tek bir noktaya ödeme yaptığınız için hesaplarınızda da karışıklığa neden olmaz. Veya sistemimize tanımlayacağınız kredi kartınızdan ayda iki kere Turpet Ege' ye otomatik çekim ile ödeme yaparsınız.

 

Muhasebe Kolaylığı

Ayda iki kere gelen faturalar sayesinde muhasebeleştirme işlemleriniz oldukça kolaylaşıyor. Araç kullanıcıların getirmiş oldukları masraf fişleri yığınları ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. Masraf fişi düzenleme, masraf fişinin bilgisayara girişi, bir çok ödeme olması, farklı istasyonlar, ekstra iş yükü, ekstra vakit kaybı ve bu iş için fazladan kişi çalıştırmak gibi bir çok sorunu ortadan kaldırıyor. Tek merkezden gelen faturalar ve tek bir merkeze yapılan ödeme sayesinde muhasebeleştirme basitleşiyor.

Litre Takibi

Turpet Ege Shell TTS sistemine geçtiğiniz takdirde şirket araçlarınız Shell istasyonlarında kaç litre benzin aldığını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Araç giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlayabilirsiniz.

 

Türkiye’de Yaygın ve Geniş Hizmet Ağı

Türkiye akaryakıt piyasasına yayılmış 1149′ u aşkın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır.

bottom of page